O nás

O nás

Reklamné a darčekové predmety, sídlo spoločnosti

Reklamné a darčekové predmety, sídlo spoločnosti

E-shop Promodarceky.sk vám ponúka reklamné a darčekové predmety na propagáciu vašej firmy či ako krásne a praktické darčeky pre zamestnancov, partnerov alebo klientov. Promodarceky.sk sú súčasťou reklamnej a digitálnej agentúry ImperialMedia s.r.o. V našej ponuke nájdete veľké množstvo krásnych aj praktických propagačných predmetov.

Promodarceky.sk spolupracujú s výrobcami PF Concept a Paul Stricker, ktorí distribuujú svoje produkty po celej Európe aj do sveta a patria k najvýznamnejším dodávateľom reklamných predmetov. Nájdeme u nich veľké množstvo produktov na potlač a personalizáciu vrátane textilu, kancelárskych a domácich potrieb až po hračky.

PF Concept

PF Concept je popredný európsky dodávateľ reklamných a darčekových predmetov s viac ako 35 rokmi skúseností. Ponúkame široký sortiment reklamného tovaru, ako sú darčekové predmety, kvalitné firemné oblečenie a mnoho ďalšieho. Všetko plne prispôsobiteľné propagačným potrebám akejkoľvek firmy.

Tovar odosielame od výrobcu zo skladu v poľskej Poznani priamo koncovým zákazníkom bez prekladania. Tým sa podstatne zrýchľuje doba dodania.

O spoločnosti:

  • Spoločnosť bola založená v roku 1984.
  • Je súčasťou Polyconcept Group, ktorá pôsobí na piatich kontinentoch a distribuuje produkty do viac ako sto krajín sveta.
  • Vlastní vysoko kvalitné tlačové zariadenia pre najvyššiu kvalitu potlače.

Paul Stricker

Paul Stricker patrí medzi najvýznamnejších výrobcov reklamných predmetov v Európe. Spoločnosť má sklady v Brne a v Portugalsku. Odtiaľto je tovar distribuovaný priamo koncovým zákazníkom bez akéhokoľvek prekladania. Doba dodania sa tak podstatne skracuje a my sme schopní vám tovar dodať v najkratších možných termínoch. Tým, že ide tovar zo skladu priamo k zákazníkom, znižujeme aj uhlíkovú stopu.

O spoločnosť:

  • Spoločnosť bola založená už v roku 1944 v Portugalsku.
  • Navrhuje, vyvíja a distribuuje reklamné predmety pre profesionálov v rovnakom odvetví.
  • Paul Stricket pôsobí na troch kontinentoch a distribuuje produkty do viac ako sto krajín.
  • Pôsobisko má v Lisabone, Madride, Barcelone, Brne, Prahe a v Sao Paulo.

Ciele a poslanie

Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať, rozširovať a prispôsobujeme ich vašim náročným požiadavkám. Špičkový servis a rady pri nákupe sú u nás samozrejmosťou. Ak si s niečím nebudete vedieť dať rady, stačí nám napísať alebo zavolať a radi vám pomôžeme s výberom správnej veľkosti loga či inej potlače, výberom metódy potlače, apod.

Tak potešte svojich zamestnancov či klientov dizajnovými darčekmi s vlastnou potlačou. Naším poslaním je dodávať kvalitné a originálne reklamné predmety.

Výrobná hala Paul Stricker

Výrobná linka Paul Stricker

Showroom firmy Paul Stricker