O nás

O nás

Reklamné a darčekové predmety, sídlo spoločnosti

Reklamné a darčekové predmety, sídlo spoločnosti

E-shop Promodarceky.sk vám ponúka reklamné a darčekové predmety na propagáciu vašej firmy či ako krásne a praktické darčeky pre zamestnancov, partnerov alebo klientov. Promodarceky.sk sú súčasťou reklamnej a digitálnej agentúry ImperialMedia s.r.o. V našej ponuke nájdete veľké množstvo krásnych aj praktických propagačných predmetov.

Dodávateľom reklamných predmetov Promodarceky.sk je firma Paul Stricker. Tá patrí medzi najvýznamnejších výrobcov reklamných predmetov v Európe.
Paul Stricker má sklady V Brne a Portugalsku. Odtiaľ je tovar distribuovaný priamo koncovým zákazníkom bez akéhokoľvek prekladania. Doba dodania sa tak podstatne skracuje a my sme schopní vám dodať tovar v najkratších možných termínoch. Tým, že ide tovar zo skladu priamo k zákazníkom, znižujeme tiež uhlíkovú stopu.

Paul Stricker

Táto spoločnosť s dlhou históriou bola založená už v roku 1944 v Portugalsku. Stricker navrhuje, vyvíja a distribuuje reklamné predmety pre profesionálov v rovnakom odbore. Produkty sú veľmi kvalitné, sú neustále vyvíjané a inovované. Spoločnosť Paul Stricket pôsobí na troch kontinentoch a distribuuje produkty do viac ako sto krajín. V súčasnosti má spoločnosť svoje pôsobisko v Lisabone, Madride, Barcelone, Brne, Prahe a Sao Paulu, tiež má nákupné oddelenie v Šanghaji, Ningbo a Shenzhen.

Ciele a poslanie

Naše služby sa snažíme neustále zlepšovať, rozširovať a prispôsobujeme ich vašim náročným požiadavkám. Špičkový servis a rady pri nákupe sú u nás samozrejmosťou. Ak si s niečím nebudete vedieť dať rady, stačí nám napísať alebo zavolať a radi vám pomôžeme s výberom správnej veľkosti loga či inej potlače, výberom metódy potlače, apod.

Tak potešte svojich zamestnancov či klientov dizajnovými darčekmi s vlastnou potlačou. Naším poslaním je dodávať kvalitné a originálne reklamné predmety.

Výrobná hala Paul Stricker

Výrobná linka Paul Stricker

Showroom firmy Paul Stricker